Vetericyn FoamCare Shampoo

Vetericyn dnes už nesmie chýbať vo výbave žiadneho správneho chovateľa. Preto sme sa rozhodli rozšíriť radu produktov o šampón, ktorý si určite obľúbite už po prvom použití!

Prečo by ste mali nahradiť bežne používane šampóny?

Vetericyn šampón je v sprejovej forme, čiže Vám garantuje rýchle pokrytie a menej neporiadku. Je penový, hlbšie čistí a zároveň vyživuje kožu. Ľahko sa opláchne a optimálne kondiciuje.

Šampón pre domácich miláčikov je vyvinutý špeciálne podľa typu srsti, takže ho dostanete v nasledovných prevedeniach:

Vetericyn šampón pre jemnú srsť

Vetericyn šampón pre bežnú až stredne hustú srsť

Vetericyn šampón pre hrubú srsť

Ľahko sa nanáša aj odstraňuje, pomáha dosiahnuť zdravšiu čistotu- šetrí Váš čas, vyživuje kožu Vášho miláčika a zanechá ho so sviežou vôňou.

Je nedráždivý, s optimalizovaným pH, neodstraňuje esenciálne kožné tuky.

Podporuje optimálne zdravie kože a srsti.

Má protizápalové účinky.

Má protialergické účinky.

Mix synergických účinkov posilňuje prirodzený imunitný systém a zvyšuje odolnosť proti kožným ochoreniam.

Okrem ľahkého nanášania, umývania a jemnej arómy Vás určite osloví aj zloženie šampónu Vetericyn. Obsahuje látky rastlinného pôvodu, ktoré sú dôležité, pretože poskytujú úžitok- napr.Aloe vera. Sú bez chemických látok, ktoré poškodzujú kožu Vášho miláčika.

Sú bez parabénov! Parabény sú konzervačné prísady, ktoré sa často používajú v kozmetických prípravkoch, ale štúdie poukazujú na možné negatívne vedľajšie účinky.

Neobsahujú chemické farbivá ani dráždivé chcemické príssady.

Hlavnými charakteristickými zložkami šampónu sú napríklad Pantenol (kondiciuje kož a hojí rany), Glycyrrizinát didraselný (môže znižovať hladinu histamínu s vynikajúcimi protizápalovými a protialergickými funkciami), Hyaluronát sodný (významne prispieva k bunkovej proliferácii a migrácii), Alantoín (je známy pre svoj upokojujúci a terapeutický účinok na kožné tkanivá, urýchľuje prirodzené procesy v tele, ktoré napomáhajú pri regenerácii kože), Extrakt s z listov Aloe Barbadensis (antiseptický účinok a liečivé vlastnosti, vynikajúce zvlhčovadlo- pre suchú a podráždenú kožu, je tiež nápomocné pri podpore hojenia rán, popálenín, ekzémov a iných zápalových stavov kože), Extrakt plodníc huby Tremella Fuciformis (pôsobí protizápalovo) a Fytát sodný (antioxidačný účinok a kondiciovanie kože).

About Author

A care, s.r.o., divízia Veterina

Sídlo spoločnosti a prevádzka

Sídlo: A care s.r.o.
Sládkovičova 10, 921 01 Piešťany
Prevádzka:
Hraničná 5, 922 10 Trebatice
acare@acare.sk
Napíšte nám